Antonio Banderas w obsadzie „Indiana Jones 5”

Jak donosi jeden z portali, nominowany do Oscara aktor, Antonio Banderas, dołączy do obsady nadchodzącego filmu Indiana Jones 5.

W głównej roli zobaczymy ponownie Harrisona Forda, a obok niego wystąpi laureatka nagrody Emmy i Złotego Globu, znana z serialu Fleabag aktorka Phoebe Waller-Bridge, gwiazda serialu Hannibal i filmu Na rauszu Mads Mikkelsen, oraz Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook i Shaunette Renee Wilson.

Nie wiemy, jaką rolę odegra w Indiana Jones 5 Antonio Banderas – to na chwilę obecną jest trzymane w tajemnicy, podobnie jak szczegóły postaci, które odegrają Mikkelsen, Kretschmann, Holbrook i Wilson.

Reżyserią Indiana Jones 5 zajmie się nominowany do Oscara i wcześniej pracujący przy Loganie James Mangold, który także współtworzył scenariusz, razem z Jezem i Johnem-Henrym Butterworthami (Ford v Ferrari). Warto przypomnieć, że Mangold zastąpił w zeszłym roku Stevena Spielberga, który początkowo miał wyreżyserować film, jednak ostatecznie zrezygnował z udziału w produkcji.

Indiana Jones 5 nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale premiera obrazu jest planowana na 29 lipca 2022 roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu