„Loki” – czy będzie drugi sezon?

Jeśli mieliście okazję oglądać nowy serial Marvel Studios Loki, dostępny na platformie streamingowej Disney+, z pewnością zastanawiacie się czy ma on szansę na kontynuację, czy raczej pierwsza seria jest zarazem ostatnią, jak w przypadku WandaVision.

Dla wszystkich fanów produkcji mamy jednak dobre wieści – Marvel Studios oficjalnie potwierdziło, że serial doczeka się drugiego sezonu. Jest to o tyle pocieszające, że finał pierwszej serii był emocjonujący i tak zwany game-changing.

Jednak jeszcze przed czerwcową premierą obrazu, o powstaniu drugiego sezonu serialu Loki już krążyły plotki. Pojawiły się one po opublikowaniu listy na Production Weekly, gdzie wyszczególniono nowy tytuł Marvela jako ten, gdzie zdjęcia do kolejnych epizodów zaczną się w styczniu.

Nie wiemy natomiast, czy data ta jest prawdziwa i faktycznie już na początku przyszłego roku prace ruszą pełną parą. Tym bardziej że Loki był opóźniany kilka razy.

Przypomnijmy, że fabuła serialu rozgrywa się po wydarzeniach z Avengers: Endgame i śledzi losy słynnego Boga Psot – Lokiego. Oczywiście, w głównej roli powraca Tom Hiddleston, a partnerują mu na ekranie Owen Wilson, Sophia Di Martino i inni.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu