„Ancestors Legacy” od dziś dostępna na Xbox One

0
Po udanej premierze na komputerach osobistych, doceniona przez krytyków historyczna strategia czasu rzeczywistego wypełnia lukę gier strategicznych na konsolach i przynosi krwawe, średniowieczne potyczki do twojego salonu. Zaprojektowana specjalnie z myślą o użyciu kontrolera, gra Ancestors Legacy od dziś jest dostępna na Xbox One.

1C Entertainment i Destructive Creations ogłosiły, że gra Ancestors Legacy jest od dziś dostępna na Xbox One w sklepie Microsoft Store za 34,99€.

Obejmij dowodzenie nad swoją armią i rusz na podbój średniowiecznej Europy w serii rozbudowanych kampanii. Wybierz jedną z czterech dostępnych frakcji – Wikingów, Anglosasów, Germanów bądź Słowian – i poprowadź ich do zwycięstwa, które wymagać będzie czegoś więcej niż tylko podboju i ataków łupieżczych na wrogie obozy, wioski i miasta. Kluczem do zwycięstwa będzie sięgnięcie po szeroki wachlarz taktycznych opcji, wykorzystanie przewagi terenu oraz rozsądne zarządzanie obozami i osadami.

Ancestors Legacy to historycznie wierna strategia czasu rzeczywistego, która czerpie inspirację z prawdziwych dziejów średniowiecznej Europy. Rozgrywka zakłada zarządzanie zasobami, budowanie baz i toczenie olbrzymich bitew, które silnik Unreal Engine 4 potrafi fantastycznie odwzorować. Doświadcz średniowiecznego rozlewu krwi jak jeszcze nigdy wcześniej dzięki pracy kamery filmowej, która naciśnięciem jednego przycisku przeniesie gracza w samo serce wydarzeń.

  • 4 grywalne frakcje w długiej kampanii dla jednego gracza inspirowanej wydarzeniami historycznymi
  • Różne tryby intensywnych bitew wieloosobowych
  • Zaawansowane opcje taktyczne pozwalające wykorzystać ukształtowanie terenu, doświadczenie i morale
  • Kamera filmowa przenosząca gracza w samo serce bitwy
  • Znakomite wrażenia wizualne dzięki silnikowi Unreal Engine 4
  • Sprawne zarządzenie zasobami i rozbudowa osad

Gra Ancestors Legacy została także wydana przez Destructive Creations na PlayStation 4.