Aktorka z „Magików” chętna do zagrania w „Batwoman”

0
Niedawno informowaliśmy was, że nastąpią spore zmiany w serialu stacji The CW – Batwoman. Produkcja ma dopiero jeden sezon, a już szykują się roszady. I to nie byle jakie, chodzi bowiem o główną rolę w obrazie.

Protagonistką serialu jest grana przez Ruby Rose Kate Kane, która przywdziewa strój Batwoman i walczy z przestępczością. Niestety niebawem Rose przestanie grać w produkcji The CW, którą u nas można obejrzeć na HBO GO i stacji HBO. Twórcy i aktorka doszli do porozumienia i zrezygnowali z dalszej współpracy, co oznacza, że będzie trzeba znaleźć nową odtwórczynię głównej roli.

Podobno wszystkiemu są winne za długie godziny pracy na planie – Ruby nie jest przyzwyczajona do tak intensywnej pracy, co miało wpływ na jej samopoczucie i zachowanie. A to z kolej odbijało się na innych ludziach z ekipy serialu.

Poszukiwania nowej Kate rozpoczęły się. Znana z serialu Magicy aktorka, Jade Tailor, zgłosiła już swoją kandydaturę. Chętnie zagra Batwoman w drugim sezonie show, i kolejnych, o ile powstaną.

Co sądzicie o tym, by aktorka wcieliła się w Kate Kane? Pasuje?