Ruby Rose nie będzie już Batwoman!

0
Jeśli oglądacie serial od stacji The CW, Batwoman, i polubiliście główną bohaterkę, w którą wciela się Ruby Rose, to mamy dla was smutne wieści.

Produkcja już dostała zamówienie na drugi sezon, jednak dziś okazuje się, że aktorka postanowiła opuścić obsadę Batwoman.

Podjęłam bardzo trudną decyzję, by nie powracać w następnym sezonie Batwoman. Nie była to decyzja, którą podjęłam łatwo, jako ze darzę ogromnym szacunkiem obsadę, zespół i wszystkich zaangażowanych w produkcję, zarówno w Vancouver, jak i w Los Angeles.

– mówi w oświadczeniu Ruby Rose.

Niestety ani ona, ani producenci serialu nie wypowiadają się na temat powodów odejścia aktorki tak szybko. Źródło portalu Deadline natomiast zaznacza, że przyczyną nie jest wypadek kaskaderski, który wydarzył się w czasie zdjęć do pierwszego sezonu i który skutkował paraliżem u Rose i wymagał natychmiastowej operacji. Chodzą natomiast plotki, że Ruby Rose nie była przyzwyczajona do intensywności pracy i długich godzin na planie i okazywała swoje niezadowolenie w związku z tym.

Jeśli zaś chodzi o przyszłość Batwoman, to producenci zapewniają, że mają zamiar znaleźć nową odtwórczynię głównej roli, która także będzie przedstawicielką społeczności LGBT. Z uwagi na wstrzymanie prac nad serialem w związku z wirusem, mają też więcej czasu na recasting.