Zwiastun „The English”. Spragniona zemsty Emily Blunt w nowej produkcji BBC & Amazon

BBC opublikowało oficjalny zwiastun The English, najnowszego dramatu z udziałem Emily Blunt i Chaske Spencer. Zapowiada on pełne niespodziewanych zwrotów akcji odcinki, których widzowie zdecydowanie powinni się spodziewać w tym zachodnim dramacie. Będzie się działo!

Kogo zobaczymy w serialu? Lady Cornelię Locke graną przez Blunt, która korzysta z pomocy Eli Whipp granej przez Spencer, aby dokonać zemsty za śmierć syna. Amazon Studios ujawniło również minutowy zwiastun podkreślający wspaniałe krajobrazy, które pojawią się w produkcji. Zapierają dech w piersiach! 

The English jest produkowany wykonawczo przez Blunt i Grega Brenmana, a Colin Wratten służy jako producent. Jego produkcją zajmuje się Wolf Gait Productions L.td.

Wszystkie sześć odcinków będzie można zobaczyć już 11 listopada tego roku w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i krajach nordyckich na Prime Video, po brytyjskiej premierze na BBC Two i BBC iPlayer.

Sylwia Gierczak
Sylwia Gierczak
Pożeraczka książek, nieoficjalna mistrzyni świata w Heroes III oraz perfumoholiczka. Kocha łyse koty, Lanę del Rey i wierzy, że jej przeznaczeniem jest małżeństwo z S. Kingiem – w przyszłym życiu, oczywiście! W wolnych chwilach pisze swoją książkę i w ramach researchu zgłębia mroczne sekrety seryjnych morderców.

Popularne w tym tygodniu