Zwiastun produkcji „The Reckoning”

Lubicie horrory? W takim razie mamy dziś dla was zapowiedź filmu należącego do tego gatunku. Do tego przedstawiono także plakat promujący obraz. O czym będzie produkcja The Reckoning?

Za reżyserię filmu odpowiada Neil Marshall, który ma na swoim koncie całkiem pokaźne produkcje. Scenariusz napisał Neil oraz Charlotte Kirk i Edward Evers-Swindell. W The Reckoning występują: Charlotte Kirk, Sean Pertwee, Steven Waddington, Joe Anderson, Rick Warden i Mark Ryan. Premiera obrazu została ustalona na 5 lutego.

Główną bohaterką obrazu jest grana przez Kirk Grace Haverstock. Kobieta straciła męża podczas Wielkiej Plagi. Jednak to nie koniec jej zmartwień. Została oskarżona o uprawianie magii i uznana za czarownicę. Trafiła do więzienia dla wiedź w Anglii. Grace będzie torturowana, fizycznie i psychicznie. Czy uda jej się udowodnić, że nie jest czarownicą?

W oświadczeniu Marshall i Kirk czytamy:

Pomysł na The Reckoning początkowo zrodził się z chęci sporządzenia dobrej historyjki, która w równym stopniu dostarczałby dreszczy i ekscytacji. Lubimy straszyć publiczność i chcieliśmy stworzyć coś naprawdę przerażającego, ale też innego niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej.

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu