Zwiastun produkcji „The Reckoning”

Lubicie horrory? W takim razie mamy dziś dla was zapowiedź filmu należącego do tego gatunku. Do tego przedstawiono także plakat promujący obraz. O czym będzie produkcja The Reckoning?

Za reżyserię filmu odpowiada Neil Marshall, który ma na swoim koncie całkiem pokaźne produkcje. Scenariusz napisał Neil oraz Charlotte Kirk i Edward Evers-Swindell. W The Reckoning występują: Charlotte Kirk, Sean Pertwee, Steven Waddington, Joe Anderson, Rick Warden i Mark Ryan. Premiera obrazu została ustalona na 5 lutego.

Główną bohaterką obrazu jest grana przez Kirk Grace Haverstock. Kobieta straciła męża podczas Wielkiej Plagi. Jednak to nie koniec jej zmartwień. Została oskarżona o uprawianie magii i uznana za czarownicę. Trafiła do więzienia dla wiedź w Anglii. Grace będzie torturowana, fizycznie i psychicznie. Czy uda jej się udowodnić, że nie jest czarownicą?

W oświadczeniu Marshall i Kirk czytamy:

Pomysł na The Reckoning początkowo zrodził się z chęci sporządzenia dobrej historyjki, która w równym stopniu dostarczałby dreszczy i ekscytacji. Lubimy straszyć publiczność i chcieliśmy stworzyć coś naprawdę przerażającego, ale też innego niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej.

Zwiastun produkcji „The Reckoning”

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu