Trailer obrazu Netflixa „Outside the Wire”

Anthony Mackie powraca w nowym filmie. Tym razem nie przywdzieje skrzydeł (sam), ale produkcja, w jakiej się pojawi, to obraz z gatunku science fiction. Nowy film z udziałem aktora będzie można obejrzeć na platformie Netflix. Kiedy?

Już za kilka dni. Premiera produkcji Outside the Wire, do której zwiastun znajdziecie poniżej, została ustalona na 15 stycznia. Jest więc na co czekać!

Mackie zagra protagonistę w filmie – pilota, który nie cieszy się zbytnią popularnością. Zostaje wydelegowany, by służyć pod oficerem-androidem w jednej z najniebezpieczniejszych lokalizacji militarnych. Jego zadanie polega na zabezpieczeniu urządzenia o wielkiej sile rażenia. Ma je ochronić przed powstańcami.

W produkcji, poza Anthonym, występują również: Damson Idris, Emily Beecham, Michael Kelly, Pilou Asbæk oraz Enzo Cilenti. Za reżyserię odpowiada Mikael Håfström, a scenariusz Rob Yescomber i Rowan Athale.

GrafikaNetflix/
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu