Zwiastun produkcji „Flora & Ulysses”

Walt Disney Studios nie próżnuje. Odkąd światło dzienne ujrzała platforma Disney+ co i rusz słyszy się o nowych produkcjach, jakie się na niej pojawią. Seriale o superbohaterach, nowe wersje starych klasycznych obrazów albo ich kontynuacje. Dzieje się.

Kolejnym obrazem, jaki trafi na platformę, będzie ekranizacja książki Kate DiCamillo pod tytułem Flora & Ulysses. Właśnie pojawiła się zapowiedź filmu oraz data premiery obrazu. Produkcja zadebiutuje na Disney+ 29 lutego 2021 roku.

Flora, główna bohaterka opowieści, uwielbia komiksy. Dzięki nim może zapomnieć o tym, że jej rodzice się rozwiedli. Pewnego dnia dziewczyna ratuje wiewiórkę, której nadaje imię Ulysses. Od tej pory życie bohaterki zmienia się, Flora uważa bowiem, iż posiada supermoce.

W filmie wystąpią: Matilda Lawler, Alyson Hannigan, Ben Schwartz, Benjamin Evans Ainsworth, Danny Pudi, Janeane Garofolo i Kate McCucci. Za reżyserię odpowiada Lena Khan, a scenariusz Brad Copeland.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu