Chris Evans powróci jako Kapitan Ameryka?

Jeśli widzieliście ostatni film o przygodach Avengers, wiecie, jak potoczyły się losy członków walecznej drużyny. Jedni otrzymali swoje szczęśliwe zakończenie, inni niestety nie. Oczywiście to nie koniec przygód superbohaterów Marvela. Będzie nowa faza, nowe filmy i nowe seriale.

A stara ekipa… No właśnie. Okazuje się, że Chris Evans, który wcielił się w Kapitana Amerykę, niekoniecznie pożegnał się swoim strojem superbohatera. Wprawdzie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, iż już nie wystąpi jako Steve, ale nigdy nie można mówić NIGDY.

Wczoraj świat obiegła wieść, że Chris powróci jako Kapitan Ameryka. Sam aktor odniósł się do tej informacji po kilku godzinach. Wiele osób twierdzi, że jego wypowiedź sama w sobie już wskazuje, że przywdzieje strój Kapitana.

Chodzi o fakt, że wiele aktorek i wielu aktorów często zaprzecza danej plotce, a później okazuje się, że ta jednak była prawdziwa. Jak będzie w tej sytuacji? Czas pokaże. My chętnie zobaczymy jeszcze raz Chrisa w roli Steve’a. A Wy?

Źródłoew.com
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu