Zwiastun filmu „The Forever Purge”

Zapewne niektórzy z was słyszeli o serii filmów i dwóch sezonach serialu Noc Oczyszczenia. O ile te pierwsze od lat zbierają sporą publikę w kinach, te drugie nie okazały się jednak aż tak wciągające. Wprawdzie drugi sezon był lepszy niż pierwszy, ale to nie uchroniło produkcji przed skasowaniem. Jeśli lubicie świat, w którym ludzie przez jedną noc w roku mogą robić, co chcą, mamy dla was wiadomość. Uwaga trailer zawiera sceny przemocy. 

Pojawi się kolejny film cyklu Noc Oczyszczenia. Jego tytuł brzmi  Forever Purge i właśnie opublikowano zwiastun promujący obraz. Niestety ogłoszono również, że ma to być piąty i zarazem ostatni tytuł w serii.

Premiera filmu została ustalona na 2 lipca. Jeśli nie wiecie, o czym opowiada seria, spieszymy z pomocą. Raz w roku rząd USA pozawala swoim obywatelom na popuszczenie krwawych wodzy fantazji i robienie, co tylko się komu podoba. Oczywiście nie wolno używać niektórych cięższych broni czy czołgów, ale wszelka bardziej podręczna jest dozwolona. Można kraść, grabić, porywać, niszczyć… Co tylko komu przyjdzie do głowy. I nikt nie poniesie za to konsekwencji.

W nowym filmie jedna noc nie wystarczy. Sprawy zaczynają się wymykać spod kontroli, a społeczny eksperyment wymyka się jego twórcom z rąk.

W filmie występują: Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Will Patton, Josh Lucas, Cassidy Freeman oraz  Leven Rambin.

r

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu