Zwiastun 2. sezonu serialu „Dark” od Netflixa

0
Druga odsłona serialu Dark zapowiada się naprawdę emocjonująco! Co wydarzy się w kolejnym sezonie jednej z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji produkcji Netflixa? Obejrzyjcie zwiastun.

Dark to świetnie oceniany serial Netflixa, który zadebiutował w zeszłym roku. Jest to niemiecka produkcja oryginalna, która opowiada historię zaginięcia dwojga dzieci w miasteczku Winden. W trakcie poszukiwań jednak zaczyna pojawiać się pytanie dotyczące nie tego przez kogo i dlaczego dzieci zostały porwane, a raczej – kiedy.

Oto zwiastun drugiej odsłony:

W drugim sezonie zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020r. W międzyczasie jego przyjaciele – Martha, Magnus i Franziska – próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Premiera 2. sezonu odbędzie się 21 czerwca na platformie Netflix.


Źródło: Netflix
Grafika: Netflix