Zobaczcie nowy trailer 6 sezonu „Rick i Morty”!

Materiał przypomina o wrześniowej premierze! 

Adult Swim w końcu opublikowała oficjalny zwiastun sezonu 6 Rick i Morty z wyczekiwanym powrotem przebojowej serii science-fiction dla dorosłych, której premiera zaplanowana jest na 4 września.

Materiał, który możecie obejrzeć poniżej, daje nam zapowiedź wszystkich szalonych wybryków, których fani powinni spodziewać się w następnej części, w tym obcych terrorystów, powrót Space Beth, rodzinę Smithów zaatakowaną przez roboty, Jerry pozornie ubrany jako Morty i nie tylko.

W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni – są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie… Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!

W rolach głównych w serialu Rick i Morty ponownie usłyszymy głosy Justina Roilanda (Spoza układu), Sarah Chalke (Hoży doktorzy), Chrisa Parnella (Saturday Night Live) i Spencera Grammera (Greek). Pomysłodawcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Światowa premiera szóstego sezonu serialu Adult Swim Rick i Morty odbędzie się 4 września wieczorem w USA (11:00 p.m. ET/PT.), a w Europie 5 września nad ranem. Tego dnia pierwszy odcinek produkcji dodany zostanie do serwisu HBO Max także w Polsce.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu