Znamy tytuły odcinków „Wiedźmina” i liczbę sezonów

2
wiedźmin
Po ostatnim zwiastunie Wiedźmina od Netflixa (który obejrzycie TUTAJ) przyszło nam poznać tytuły sześciu z ośmiu odcinków serialu. Wiemy także, ile sezonów zaplanowano.

Lista pojawiła się na stronie Związku Zawodowego Scenarzystów i Pisarzy Stanów Zjednoczonych, jednak już z niej zniknęła. Niemniej co raz trafi do internetu, nigdy z niego nie znika:

  • Odcinek 2: Four Marks
  • Odcinek 3: Betrayer Moon
  • Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials
  • Odcinek 6: Rare Species
  • Odcinek 7: Before A Fall
  • Odcinek 8: Much More

Brak tytułów pierwszego i piątego odcinka jest zapewne zamierzony. Zauważyć można również związek tytułu finału sezonu z opowiadaniami Andrzeja Sapkowskiego (Coś więcej).

Showrunnerka Wiedźmina, Lauren Hissrich, w planach ma aż siedem sezonów serialu, jednak wszystko zależy od tego, jak zostanie przyjęta pierwsza seria. Przypomnijmy, że zajęła się ona także scenariuszami do dwóch epizodów – pilota oraz zakończenia.

Wiedźmin trafi na Netflixa już 20 grudnia i bardzo prawdopodobne jest, że drugi sezon pojawi się jeszcze pod koniec przyszłego roku.

2 komentarzy

 1. Jest radość! 🙂 Do premiery coraz bliżej, a ja jestem w trakcie ponownego czytania dwóch pierwszych tomów opowiadań Sapkowskiego, aby sobie wszystko odświeżyć przed premierą 🙂 Jaram się jak Igni 😀

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.