Znamy datę premiery „Halloween 2”. Jamie Lee Curtis powróci!

0
halloween
Jeśli jesteście fanami Halloween, mamy dla was trzy znakomite wiadomości na temat sequela!

W sieci krążyło już mnóstwo plotek na temat rzekomej drugiej części słynnego filmu, ale teraz możemy już z pewnością stwierdzić: Halloween 2 powstanie i wcale nie będziemy na produkcję długo czekać.

Jak się okazuje, zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze tej jesieni, a premierę zaplanowano na październik przyszłego roku.

Minęło 40 lat odkąd Laurie Strode udało się przeżyć atak szalonego mordercy, Michaela Myersa w noc święta Halloween. Zamknięty w specjalnej placówce Myers wydostaje się, gdy jego transport napotyka problemy. Teraz Laurie będzie musiała stawić czoła przerażeniu, kiedy zamaskowany szaleniec powróci do Haddonfield. Jednak tym razem kobieta będzie na niego gotowa.

W produkcji zobaczymy ponownie Jamie Lee Curtis jako Laurie Strode, oczekuje się także, że w filmie powrócą Judy Greer i Andi Matichak.

Producentami zostali Malek Akkad oraz Bill Block, natomiast producentami wykonawczymi będą najprawdopodobniej Danny McBride, wspomniana Judy Greer, a także John Carpenter, Jamie Lee Curtis i Couper Samuelson ze studia Blumhouse.