Znamy czerwcowe wydanie PlayStation Plus!

W sieci pojawiły się informacje, jakie gry pojawią się w nadchodzącym wydaniu usługi abonamentu Plus od Sony dla swoich konsol!

Gracze posiadający aktywne członkostwo czekają niesamowite przygody w trzech tytułach, a są to: Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter V i Operation: Tango, czyli walki myśliwców z popularnej sagi Star Wars, a do tego i kolejna odsłona wirtualnej gry walki od korporacji SEGA. Dodatkowo, jakby było tego mało to i znajdzie się także szpiegowska przygoda.

Znamy czerwcowe wydanie PlayStation Plus!
Materiały prasowe.

Star Wars: Squadrons – dostępne na PS4 i PS5

Chcieliście być pilotami maszyn ze świata Star Wars? To będziecie mieć ku temu niesamowitą okazję. Wybierzcie swoją stronę. Stańcie po stronie Imperium lub Nowej Republiki w zapierających dech bitwach powietrznych!  Gotowi by dołączyć do galaktycznej elity?

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown – dostępne na PS4 i PS5

Remaster popularnej gry walki, która swoją premierę miała w 2007 roku. Tytuł przypadnie do gustu szczególnie fanom serii, ale także osobom, które lubią gry, gdzie bijemy przeciwnika w walce na pięści!

Operation: Tango – dostępne na PS5

Operation: Tango to szpiegowska przygoda współpracy, w której razem ze znajomym przyjdzie nam wykonywać niebezpieczne misje w technologicznym świecie niedalekiej przyszłości. Jako wyjątkowa dwuosobowa drużyna, wraz z osobą towarzyszącą wcielacie się w AGENTA i HAKERA. Musicie współpracować, aby infiltrować, namierzać i likwidować siły zagrażające światu. Pracujcie z dwóch różnych punktów widzenia – łączy Was jedynie głos. Dacie radę współpracować, by wykonać swoje zadanie?

Przypomnijmy, że PlayStation Plus to płatna usługa od Sony dająca dostęp dysku pozwalającego zapisywać dane z tytułów, gier, czy wyjątkowych promocji oraz usług sieciowych.

Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu