Young Mazino i Isabela Merced dołączają do obsady drugiego sezonu serialu „The Last of Us”!

Do obsady drugiego sezonu serialu HBO Original The Last of Us dołączają kolejni aktorzy – Young Mazino oraz Isabela Merced. 

Young Mazino wystąpi w The Last of Us jako Jesse, który jako filar społeczności stawia swoje potrzeby na ostatnim miejscu. Czasem ogromnym kosztem…

Young to aktor, na którego patrzysz i od razu wiesz, że jest idealny do wybranej roli. Jesteśmy szczęściarzami, że dołączył do nas i nie możemy się doczekać, kiedy widzowie zobaczą jak Young błyszczy w naszym serialu

– powiedzieli Craig Mazin i Neil Druckmann – producenci wykonawczy, współtwórcy, scenarzyści i reżyserzy serialu The Last of Us.

Kolejną aktorką, która zagra w drugim sezonie serialu jest Isabela Merced. Zobaczymy ją w roli Diny, żyjącej według własnych przekonań wolnej duszy, której oddanie i lojalność wobec Ellie zostaną poddane prawdziwej próbie.

Craig Mazin i Neil Druckmann powiedzieli o Isabeli:

Dina jest jednocześnie ciepłą, genialną, dziką, zabawną i niebezpieczną postacią. Widzowie pokochają ją od razu. Trudno jest znaleźć odtwórczynię tak złożonej roli, chyba, że od razu trafisz na Isabelę Merced. Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyła do naszej rodziny.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu