Wyjątkowy występ Eda Sheerana w „Pokemon GO”

Pokemon GO to gra mobilna wydana w 2016 roku, polegająca na łapaniu popularnych stworków w „prawdziwym” świecie. Produkcja największe tryumfy święciła niedługo po swojej premierze, wyciągając tysiące użytkowników z domów celem złapania ich wszystkich.

Na Twitterze konta Pokemon GO ogłoszono wyjątkową kolaborację. W przyszłym tygodniu, od 22 do 30 listopada, w grze dostępne będą specjalne występy Eda Sheerana. Gracze będą mogli wysłuchać kilku kawałków z najnowszego albumu artysty, =, oraz jego największych przebojów, m.in. Perfect, Bad Habits, First Times czy Thinking Out Loud.

To nie wszystko! W tym samym czasie trwać będzie specjalne wydarzenie skupione wokół wodnych Pokemonów, ponieważ Sheeran jest ich wielkich fanem. Zapowiadane jest także częstsze występowanie stworków tego typu w trakcie gry. Można będzie zdobyć, m.in. bazowanego na anime Squirtle’a w okularach przeciwsłonecznych. Dodatkowe bonusy, np. nowy awatar, naklejki i paczki z gadżetami, można będzie odebrać wpisując specjalny kod dostępny na oficjalnej stronie Pokemon GO.

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu