Wygraj wycieczkę na rajską Majorkę dla dwojga z Cinema City!

Tej jesieni uwielbiani przez widzów na całym świecie: Julia Roberts i George Clooney powracają w duecie na kinowe ekrany! Ekscytujące porachunki byłego małżeństwa zobaczycie w kinach już od 30 września w komedii romantycznej Bilet do raju. Oprócz pełnego emocji seansu, na który już można kupić bilety w przedsprzedaży, możesz wziąć udział w konkursie Cinema City i wygrać tropikalną przygodę na rajskiej wyspie. Wystarczy wejść na stronę konkursową konkurs.cinema-city.pl, zarejestrować swój bilet kupiony na film Bilet do Raju, odpowiedzieć na proste pytanie i dać sobie szansę na wygranie dwuosobowej wycieczki na Majorkę z masą atrakcji!

Konkurs potrwa do 9 października. Aby zdobyć nagrodę główną i spędzić niezapomniany czas na Majorce, wystarczy na stronie konkursowej konkurs.cinema-city.pl  zarejestrować bilet zakupiony w Cinema City na film Bilet do raju i w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Lecisz samolotem na Majorkę i okazuje się, że miejsce obok zajmuje Twój były/była. Jak wybrniesz z niezręcznej sytuacji podczas kilkugodzinnego lotu? Jury wybierze najciekawszą odpowiedź ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą, poza lotem samolotem w dwie strony i trzema noclegami w hotelu ze śniadaniem, będzie mógł skorzystać z rejsu łódką po Morzu Śródziemnym oraz kolacji w prestiżowej restauracji.  Wszystkie atrakcje oczywiście są dla dwojga.

Bilet do raju to komedia romantyczna, w której ponownie zobaczymy razem dwie wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Julię Roberts i George’a Clooney’a. Wcześniej pracowali wspólnie na planach Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra i Ocean’s Twelve: Dogrywka, a także w Zakładniku z Wall Street. Tym razem zagrają rozwiedzioną parę, która wyrusza w podróż na tropikalną wyspę. Ich celem jest powstrzymanie córki przed popełnieniem fatalnego ich zdaniem błędu, który sami zrobili 25 lat wcześniej.

Reżyserem produkcji i scenarzystą jest Ol Parker (Mamma Mia! Here We Go Again, scenarzysta filmu Hotel Marigold).

Bilety na seans Bilet do raju dostępne są na www.cinema-city.pl

Regulamin konkursu dostępny na stronie konkurs.cinema-city.pl

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu