Wygraj podwójną wejściówkę na ENEMEF: Minimaraton Ant-Man z premierą „Ant-Man i Osa” [ZAKOŃCZONE]

-

Mały, ale wariat! 😉 Nietypowy i przezabawny Ant-Man gwarantuje megarozrywkę odwrotnie proporcjonalną do własnych rozmiarów. Będą doskonałe efekty specjalne, przezabawne sytuacje i rewelacyjne żarty!

Mamy zaszczyt ogłosić konkurs, który współorganizujemy z Multikinem Kraków. Do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Minimaraton Ant-Man w Krakowie (3 sierpnia o godzinie 22:00), podczas którego odbędzie się premiera Ant-Man i Osa!

 

Co trzeba zrobić?

Napiszcie w komentarzu, za co uwielbiacie Kinowe Uniwersum Marvela. 🙂

Wygra najciekawsza, naszym zdaniem, odpowiedź. Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 sierpnia, do godziny 23:59.

 

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, gdyż jego nieznajomość może skutkować wykluczeniem zgłoszenia do konkursu.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Multikino Kraków (zwane dalej Sponsorem).

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 1 sierpnia 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze najciekawszą według niego. Wręczona zostanie jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Minimaraton Ant-Man (wyłoniony zostanie jeden zwycięzca) w Krakowie.

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 1 dnia od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowi jedna podwójna wejściówka na ENEMEF: Minimaraton Ant-Man w Krakowie (jedna osoba otrzyma jedną podwójną wejściówkę).

11. Koszt nadania nagród ponosi Sponsor.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego imienia i nazwiska oraz adresu mailowego, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie w celu przekazania Sponsorowi informacji o zwycięzcy, któremu należy przypisać wejściówki.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

 

ENEMEF: Minimaraton Ant-Man to szalony wieczór u boku najprawdopodobniej najmniejszego superbohatera w historii! Mały, ale wariat 😉 A do tego nieustraszony, skuteczny i przezabawny. Poznaj jego genezę oraz najnowsze losy oglądając dwie części serii, w tym najnowszą Ant-Man i Osa w dniu premiery! Ten seans to doskonała rozrywka nie tylko dla fanów Marvela. W repertuarze:

  • ANT-MAN
  • ANT-MAN I OSA – premierowo!

 

Ant-Man i Osa – PREMIEROWO!

Specjalny pokaz premierowy!

Długo wyczekiwane, nowe losy superbohatera, który skradł serca milionów fanów na świecie!

Scott Lang próbuje uporządkować swoje życie po i znaleźć balans między byciem ojcem a wypełnianiem roli superbohatera. Niespodziewanie dostaje do zrealizowania kolejną ważną misję. Scott musi przywdziać kostium Ant-Mana i nauczyć się walczyć wraz z Osą. Wkrótce wspólnie odkryją zaskakujące tajemnice przeszłości…

Najnowsza odsłona Ant-Mana zachwyca efektami specjalnymi, świetną grą aktorską i rewelacyjnym humorem.

https://www.youtube.com/watch?v=I6NqkuoQ81I

Ant-Man

Ant-Man to jeden z najbardziej nietypowych bohaterów Marvela wyróżniający się bardzo małym rozmiarem.

Scott Lang jest zawodowym oszustem, w jego życiu nadchodzi jednak moment, kiedy postanawia odkupić swoje winy. Za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszyć swoje rozmiary do gabarytu mrówki, a jednocześnie zyskuje nadludzką siłę. Kiedy losy świata są poważnie zagrożone Scott (Ant-Man) wraz ze swoim mentorem Hankiem Pymem planuje skok, który może zapobiec katastrofie.

Film zaskakuje i bawi ukazując świat z miniaturowej perspektywy. Nie brakuje w nim też rewelacyjnych żartów i śmiesznych sytuacji.

Wygraj podwójną wejściówkę na ENEMEF: Minimaraton Ant-Man z premierą „Ant-Man i Osa” [ZAKOŃCZONE]

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

6 komentarzy

Popularne w tym tygodniu