Wygraj książkę „World of Warcraft: Dzień Smoka” [ZAKONCZONY]

-

Wakacje to idealny czas, aby odpocząć od trudów, jakie napotykamy przez cały rok. Chcemy wam to ułatwić, dlatego zapraszamy was do udziału w konkursie:

World of Warcraft: Dzień smoka - Knaak Richard A.

Dawno temu, w spowitych mgłą niepamięci czasach, Azeroth zamieszkiwały najprzeróżniejsze niezwykłe stworzenia. Tajemnicze elfy i śmiałe krasnoludy współistniały z plemionami ludzi w harmonii, ciesząc się pokojem. Było tak do chwili, w której przybycie demonicznej armii, znanej jako Płonący Legion, na zawsze zburzyło porządek świata. Dziś orkowie, smoki, gobliny i trolle toczą walkę o dominację nad rozproszonymi, skłóconymi królestwami. W ten oto sposób realizuje się złowieszczy plan, który zadecyduje o losach świata Warcraft.

W wyniku niepokojących napięć między najwyżej postawionymi czarodziejami świata, buntowniczy mag Rhonin wyprawia się w niebezpieczną podróż na opanowane przez orków ziemie Khaz Modan. Podczas swojej ekspedycji Rhonin odkryje zatrważający spisek, mroczniejszy niż wszystko, z czym do tej pory się zetknął. Jeśli w świecie Azeroth ma nastać kolejny świt, Rhonin będzie musiał zawrzeć niebezpieczny sojusz z pradawnymi istotami powietrza i ognia.

Blizzard Entertainment prezentuje serię Blizzard Legends

Po 25 latach tworzenia znakomitych, wielokrotnie nagradzanych gier, takich jak „World of Warcraft”, „StarCraft” i „Diablo”, Blizzard Entertainment ponownie wydaje swoje najlepsze książki, tym razem w kolekcjonerskiej szacie graficznej. Wśród nich znajdują się bestsellerowe powieści z listy „New York Timesa”, które wciągną każdego miłośnika fantastyki – nie tylko fanów gier Blizzarda. Zaś ci ostatni – starsi i młodsi – będą mieli okazję poznać wykraczające poza ramy gier historie ich ulubionych bohaterów.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wygraj książkę „World of Warcraft: Dzień Smoka” [ZAKONCZONY]

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Insignis, mamy dla was dwa pakiety, w których skład wchodzą: jeden egzemplarz książki World of Warcraft: Dzień Smoka.
Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrody?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Która postać z uniwersum World of Warcraft jest twojĄ najmniej ulubioną? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Ich autorzy zostaną nagrodzeni jednym egzemplarzem książki World of Warcraft: Dzień SmokaNa wasze zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród wydawnictwo Insignis.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 15 sierpnia 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzurę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Autorom wybranych komentarzy zostaną wręczone nagrody: jeden egzemplarz książki World of Warcraft: Dzień Smoka.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: World of Warcraft:Dzień Smoka.
 12. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni
GrafikaInsignis
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

12 komentarzy

 1. Niezbyt polubiłam koncept Czarnych Smoków, a szczególnie nie przepadam za ich przywódcą Neltharionem. Nie rozumiem motywów jego działań, nie przepadam za skrajnym bezmyślnym okrucieństwem, a jego intrygi są bardzo mało subtelne. Niewątpliwie kiedykolwiek się nie pojawia, Neltharion wprowadza istotny dysonans w logice opowieści.

  Akceptuję regulamin.

 2. Nie cierpię „Furbolgów” w Ashenvale. Wszelakie potyczki z nimi były bardzo bolesne, przez magię jaką władają. Każdy celny cios sprawiał samookaleczenie, przez zaklęcie „Coat of Thistlefur”. Nie dość, że te niedźwiedzio podobne brutale biją jak mama po wywiadówce, to jeszcze jak oddasz, to ręka Ci uschnie. Nie polecam! AKCEPTUJE REGULAMIN

 3. Postacią która najmniej lubię, jest z pewnością niejaka żółwica Nola. Pamiętam, kiedy zaeżało mi na jak najlepszej reputacji u Tortollan w Battle for Azeroth. Kiedy spotykałem Nolę, terroryzowała mnie, czasem nawet zmuszała siłą, abym chronił jej żółwie przed ptakami i krabami. Do tej pory śni mi się jak krzyczy: „A TURTLE MADE IT TO THE WATER!”

  Akceptuję Regulamin

 4. Moją najmniej ulubioną postacią w uniwersum Warcrafta jest Garosz Piekłorycz. Poprzez zachorowanie na czerwoną ospę udało mu się uniknąć losu, który dopadł jego ojca Groma oraz inne orki, które uległy spaczeniu poprzez krew Mannorotha. Dowiedziawszy się od Thralla o poświęceniu swego ojca, Garosz poczuł dumę i chęć bycia lepszym wojownikiem. Dołączył do Thralla, dzielnie walczył w kampanii przeciwko Królowi Liszowi, aż został mianowany Wojennym Wodzem Hordy. I tu zaczyna się wielki zjazd w dół. O ile jeszcze kierowanie się honorem wojownika, podobnie jak w przypadku Thralla, może być uznane za zaletę, w szczególności gdy zrzucił w przepaść Krom’gara za wymordowanie przez niego neutralnych druidów, tak to co dzieje się dalej z tą postacią, ukazuje w moim odczuciu warcraftową wersję samego Hitlera. Garosz przestał się liczyć z poradami mądrzejszych od siebie, m.in. Cairne’a którego ostatecznie pokonał w pojedynku, a tak naprawdę nieświadomie zamordował. Jego nienawiść wobec Przymierza dosłownie go zaślepiła, nie potrafił ujrzeć miejsca na pokój, czy dyplomację, jedynie wojnę. Nawet we własnej Hordzie stał się bezwzględny wobec nie-orków, pokazując nawiązanie do rasy Panów (orki, czyli tzw. Prawdziwa Horda), podludzi-służących (pozostałe rasy Hordy, które powinny służyć orkom) oraz podludzi do eksterminacji (Przymierze). Następnie, o zgrozo, sam dokonał ludobójstwa w Theramore, spuszczając na nie bombę many.
  Jego „wyczyny” na Pandarii ukazują także oblicze niezrównoważonego Wodza, który jest w stanie użyć wszystkiego byle wzmocnić Hordę bez względu na niebezpieczeństwa (chociażby użycie Boskiego Dzwonu nawiązujące w pewien sposób dla mnie do badań okultystycznych SS).
  Na szczęście w końcu spotyka go zasłużona śmierć z ręki tego, który go wybrał na Wodza na świecie (tyle że w innej linii czasu), na którym spotkali się po raz pierwszy.
  O ile można zrozumieć pobudki kierujące innymi antybohaterami jak Arthas czy Illidan (odpowiednio chęć uratowania własnego państwa, a później niestety danie się zawładnąć Ostrzu Mrozu, co spaczyło ostatecznie młodego księcia i jego umysł oraz zamiar uratowania całego Azeroth poprzez „bratanie się” z demonami), tak Garosz Piekłorycz jest typowym przykładem na to, jak władza w połączeniu z pierwotnymi uprzedzeniami potrafią zdeprawować nawet honorowego orka, czyniąc z niego najgorszego zbrodniarza.

  Akceptuję regulamin

 5. Dzień dobry! W „World of Warcraft” gram od 2008 roku, a więc od czasów TBC z niewielkimi odstępami. Ludzie, którzy spotykają mnie na WOWie czasem nazywają mnie jego „babcią”, mimo że wiekowo jeszcze nie pretenduję do tej roli, jednakże staż w grze robi swoje 😉 Od początków mojej przygody z WOWem całym sercem byłam po stronie Hordy i tak pozostało do tej pory! Moje początki w WOWie były przepełnione potyczkami w PvP, toteż najbardziej znienawidzoną przeze mnie postacią były, są i będą czyhające za moimi plecami, praktycznie niewidoczne, allianckie rouge gnomy, które z uporem maniaka i zwinnością pantery stunnowały, unieruchamiając mnie podczas walki. Małe, uparte, wredne, z zawadiackim uśmieszkiem na ustach – doskonale się mają i pełnią swoją rolę irytujących rzezimieszków po dziś dzień! I oby jak najdłużej, ponieważ majestatyczne Nightborny, silni Orkowie, wiecznie żywi Undeadzi, niezastąpieni Taureni, urokliwe Blood Elfy, mądre Gobliny oraz plemienne Trolle – chętnie podejmą wyzwanie, aby po raz kolejny złoić im skórę na arenach, battlegroundach czy stanąć po ich stronie i zrobić z nimi wspólną instancję na poziomie: normal, heroic bądź mythic. Czekam z niecierpliwością na WOW Dragonflight, licząc że przytulę również książkę „Dzień smoka”, niniejszym akceptując regulamin zabawy! 🙂

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać WOW.

   • Dzień dobry Pani,
    Czy otrzymała Pani mojego maila z danymi? Wysłałam do Pani wiadomość na maila z danymi oraz kolejnego z zapytaniem, czy moja przesyłka została nadana, ponieważ nie otrzymałam jeszcze mojej nagrody i chciałabym się upewnić, że nie przepadła!

    Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedź!

    Z uszanowaniem,
    Kamila Ślizewska 😊

 6. Moją najmniej ulubioną postacią z uniwersum WoW jest Król Lisz. Jest królem Plagi Nieumarłych, jakoś ta rasa nigdy do mnie nie przemówiła chodź jestem fanem Warcrafta od samego początku. Ludzi, orki, elfy, itd. to co innego. Nieumarli kojarzą mi się z serią Resident Evil, gdzie z przyjemnością walczyłem właśnie z nieumartymi lub jak kto woli zombie 😉 Niezależnie od tego czy to świt Azeroth czy też Raccoon City nieumarci powinni być pochowani i pod ziemią. Tam jest ich miejsce!!! Niezależnie od świata gier. “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.”

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu