Wygraj film „X-Men” na Blu-ray [ZAKOŃCZONY]

-

Aktualnie w kinach wyświetlany jest film X-Men: Mroczna Phoenix, który nie zbiera jednak pozytywnych opinii. Czy warto wybrać się na tę produkcję do kina? Nasza redaktorka odpowiedziała na to pytanie w tym artykule.

Czasy najlepszych filmów z X-Menami dawno już minęły. A jeżeli tęsknicie za starymi, dobrymi produkcjami z tytułową grupą bohaterów, do mamy dla Was idealną propozycję.

Wraz z Imperial CinePix przyszykowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy wydania filmu „X-Men” na Blu-ray (jedna osoba, wygrywa jedną płytę).

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: „X-Men” – komiksy czy ich ekranizacje? Co lepsze i dlaczego?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają trzy, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2019, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Imperial CinePix.

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 30 czerwca 2019, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze trzy najciekawsze według niego. Wręczone zostaną trzy egzemplarze filmu „X-Men” na Blu-ray (wybranych zostanie trzech zwycięzców, którzy otrzymają po jednym egzemplarzu).

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

10. Nagrodę stanowi film „X-Men” na Blu-ray.

11. Koszt nadania nagród ponosi Popbookownik. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

14. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Agnieszka Michalska
Agnieszka Michalska
Pasjonatka czarnej kawy i białej czekolady. Wielbicielka amerykańskich seriali i nienasycona czytelniczka książek, ale nie znosi romansów. Podróżuje rowerem i pisze fantastyczne powieści - innymi słowy architekt własnego życia.

Inne artykuły tego redaktora

6 komentarzy

 1. Na ekranizacje X-menów czekałem z wielką niecierpliwością! Niemniej jednak nie zapomnę czasów, gdy kupowałem komiksy Marvelowskie – stanowi to nierozerwalną część mojego dzieciństwa i w oku od razu kręci się łezka. Od zawsze lubiłem książki, mogłem wtedy popuścić wodze fantazji, jednak nie zawsze przychodziło mi to łatwo. Gdy odkryłem komiksy (w tym Marvela) miałem już gotowy zarys postaci i wykreowany świat. Do rysunków w mojej głowie powstawała ścieżka dźwiękowa – wybuchy, odgłosy walki, dźwięki miasta – oraz instrumentalna, często będąca utworem, który akurat w danej chwili mi się podobał. Każdy centymetr komiksu był przeze mnie wnikliwie studiowany, by wyłapać wszystkie, najmniejsze nawet szczegóły. Czasem tworzyłem w mojej głowie wątki poboczne, lub kontynuacje, gdy oczekiwałem na kolejny numer wydania. Czy jest to sentymentalizm? Być może, ale składa się on z moim doświadczeniem na subiektywną ocenę – lepsze wg mnie są komiksy, które sprawiły, że zainteresowałem się całą serią “X-men” oraz innymi komiksami Marvela. Dopiero potem sięgnąłem po filmy i wyczekiwałem kolejnych ekranizacji. Stanowią one dla mnie rdzeń, który ma swoje korzenie w moim dzieciństwie, które wspominam z radością i uśmiechem na twarzy 🙂

  Akceptuję regulamin konkursu.

 2. Na ekranizacje X-menów czekałem z wielką niecierpliwością! Niemniej jednak nie zapomnę czasów, gdy kupowałem komiksy Marvelowskie – stanowi to nierozerwalną część mojego dzieciństwa i w oku od razu kręci się łezka. Od zawsze lubiłem książki, mogłem wtedy popuścić wodze fantazji, jednak nie zawsze przychodziło mi to łatwo. Gdy odkryłem komiksy (w tym Marvela) miałem już gotowy zarys postaci i wykreowany świat. Do rysunków w mojej głowie powstawała ścieżka dźwiękowa – wybuchy, odgłosy walki, dźwięki miasta – oraz instrumentalna, często będąca utworem, który akurat w danej chwili mi się podobał. Każdy centymetr komiksu był przeze mnie wnikliwie studiowany, by wyłapać wszystkie, najmniejsze nawet szczegóły. Czasem tworzyłem w mojej głowie wątki poboczne, lub kontynuacje, gdy oczekiwałem na kolejny numer wydania. Czy jest to sentymentalizm? Być może, ale składa się on z moim doświadczeniem na subiektywną ocenę – lepsze wg mnie są komiksy, które sprawiły, że zainteresowałem się całą serią “X-men” oraz innymi komiksami Marvela. Dopiero potem sięgnąłem po filmy i wyczekiwałem kolejnych ekranizacji. Stanowią one dla mnie rdzeń, który ma swoje korzenie w moim dzieciństwie, które wspominam z radością i uśmiechem na twarzy 🙂

 3. Komiksy X-Menów stanowią ważną część mojego dzieciństwa, gdyż moi dziadkowie mieszkając w Stanach często przysyłali paczki do Polski z prezentami. Zawsze najbardziej wyczekiwałem komiksów, chociaż nie rozumiałem angielskiego to uwielbiałem je przeglądać. Gdy po latach do nich wróciłem to czytało je się naprawdę przyjemnie. Ale filmy to nie tylko zwykłe oglądanie, to przeżywanie wydarzeń tak jakbyśmy byli ich uczestnikami. Sceny z Quicksilverem są po prostu genialne i mam nadzieję, że w X-Men: Mroczna Phoenix pojawi się choć jedna. Dlatego, moim zdaniem, żaden komiks, nawet najlepszy na świecie, nie jest wstanie pobić ich ekranizacji.
  Akceptuję regulamin

 4. Pomimo, że kocham X-Menów i jest to moja ulubiona marvelowa grupa, to komiksu nie zaliczam do najlepszych. Nie przeczytałam ich wielu, ale nawet jeśli nie pojawiały się moje ulubione postaci, to fabuła zawsze wciągała. Jednak, jeśli chodzi o czytanie to wolę tradycyjne książki, a jeśli o X-Men’ów – hollywoodzkie filmy. Cała przygoda rozpoczęła się w roku 2000 ,gdy do kin wszedł X-Men , to jeszcze ten ze starą gwardią :)Tak tak! Ten film rozpoczął cały monopol na ekranizacje Marvela i rozszerzył drogi wszystkim
  Spider-Manom i innym Avengers.Nie dość, że od nich się zaczęło, nowa forma przedstawiania bohaterów na dużym ekranie, to seria przetrwała i wciąż jest kontynowana. Teraz to już tylko odcinanie kuponów 🙂 Ale chyba każdy się uśmiechnie jak Magneto śpiewa kołysankę po polsku 🙂
  Akceptuję regulamin

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu