Wygraj egzemplarz książki „Wieża świtu” [Zakończony]

-

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Uroboros przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do wygrania jeden z dwóch egzemplarzy Wieży świtu Sarah J. Maas.
Jak wygrać?

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Za co cenisz sobie twórczość Sarah J. Maas?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 25 maja 2018, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy zapoznać się z poniższym regulaminem!

1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem). Sponsorem nagród (zwanym dalej Sponsorem) jest Wydawnictwo Uroboros.

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 25 maja 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze te najciekawsze według niego. Wręczone zostaną dwa egzemplarze Wieży Świtu Sarah J. Maas (dwoje uczestników otrzyma po jednym tomie).

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

10. Nagrodę stanowi książka Wieża Świtu autorstwa Sarah J. Maas.

11. Koszt nadania nagród ponosi Sponsor. Wysyłka jedynie na terenie Polski.

12. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

13. Podane przez zwycięzcę dane zostaną przesłane Sponsorowi w celu wysyłki nagrody.

14. Organizator, poza Sponsorem, nie będzie ich udostępniał innym podmiotom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

15. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

16. Po przesłaniu danych Sponsorowi Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

17. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

18. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

19. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

20. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

 

 

Powodzenia!

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

11 komentarzy

Popularne w tym tygodniu