Wonder Girl otrzyma swój serial?

A myśleliśmy, że nie powstanie nic nowego o superbohaterach. Myliliśmy się. The CW ma najwidoczniej dość rozległe plany, jeśli chodzi o ekranizację komiksów o bohaterach w kolorowych kostiumach. Okazuje się bowiem, że w planach stacji jest stworzenie kolejnego serialu o superbohaterce.

Na kogo tym razem padło? Na Wonder Girl. Chodzi dokładnie o postać Yary Flor, to ona została bowiem niedawno nową Wonder Woman. The CW chce opowiedzieć o jej przygodach jako Wonder Girl.

Scenariuszem do historii ma się zająć Dailyn Rodriguez. Nie wiadomo o wiele więcej o projekcie, ten dopiero jest w powijakach. Najbardziej interesuje nas, kto wcieli się w Yarę. Z niecierpliwością oczekujemy dalszych informacji z planu. Zastanawiamy się także, którzy superherosi dostaną jeszcze swoje show…

Na kogo stawiacie?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu