Zwiastun „Castle Freak”, czyli nowy remake klasyki horroru

RLJE Films i Fangoria zaprezentowały pierwszy trailer nadchodzącego remake’u kultowego horroru Stuarta Gordona z 1995 r. – Castle Freak. Za reżyserię odpowiada debiutujący Tate Steinsiek. 

Po tym, jak Rebecca traci swój wzrok w tragicznym wypadku samochodowym, dostaje dziwną wiadomość: jej dawno zaginiona matka niedawno zmarła, pozostawiając córce w spadku rodzinny zamek. Bohaterka decyduje się odwiedzić posiadłość wraz z grupą przyjaciół.  Dziewczyna ma nadzieję, że ta podróż będzie dobrą okazję, by lepiej poznać swoją przeszłość.  Niestety wycieczka zaczyna się komplikować, a przyjaciele Rebecci umierają jeden po drugim. Dziewczyna zostaje zmuszona do rozwikłania tajemniczej historii swoich przodków, zanim również padnie ofiarą Zamkowego Potwora.

Autorem scenariusza została Kathy Charles. W filmie zagrali: Jake Horowitz, Chris Galust, Kika Magalhaes, Emily Sweet, Elisha Pratt i Omar Brunson. Castle Freak zadebiutuje na Shudderze już 3 grudnia.

Zwiastun "Castle Freak", czyli nowy remake klasyki horroru

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu