„Władca Pierścieni: Powrót Króla” – Frodo i jego drużyna wracają na ekrany IMAX

Zakończenie najsłynniejszej trylogii w dziejach kina na największych ekranach w Polsce – Cinema City zaprasza do IMAX na Powrót Króla. W dniach od 8 do 11 października fani LOTR po raz pierwszy będą mogli obejrzeć na ponad 315 metrach kwadratowych ekranu i z wyjątkowymi efektami dźwiękowymi najbardziej docenioną część trylogii, która zdobyła aż 11 Oscarów.

W trzeciej części Władca Pierścieni: Powrót Króla nadszedł czas, w którym Frodo musi pokonać przebiegłego Golluma, przetrwać przerażający atak olbrzymiego pająka Sheloby i oprzeć się zniewalającej mocy Pierścienia, który niesie za sobą zniszczenie i zgubę. To także czas Aragorna, który musi dobyć miecza swych przodków i przyjąć koronę swojego dziedzictwa. Czas potężnego starcia, które czarodziej Gandalf nazwał największą bitwą naszych czasów.

Polscy widzowie dwie pierwsze część trylogii mieli okazję zobaczyć w IMAX w pierwszej połowie tego jubileuszowego dla Władcy Pierścieni roku. 7 października odbędzie się też maraton Trylogii, w tym na ekranach IMAX. Zakończenie serii w tej technologii było wyczekiwane ze względu na wyjątkowe doznania jakie oferuje. IMAX to jedyne w swoim rodzaju, pełnowymiarowe doświadczenie kinowe. Niezwykłe wrażenia zapewniane są przez panoramiczny, ogromny ekran oraz doskonały, przestrzenny dźwięk, dzięki głośnikom umieszczonym w starannie wyznaczonych miejscach: za ekranem, po bokach sali oraz na suficie. Ekrany IMAX w Polsce mają 24 metry szerokości i 18 metrów wysokości, co w połączeniu z efektami dźwiękowymi oferuje przeżycia filmowe przekraczające granice wyobraźni.

Bilety dostępne są na www.cinema-city.pl.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu