„Wiedźmin” otrzyma nowe komiksy i zostanie roninem

Podczas nocnej transmisji Witcherconu zapowiedziano, że Wiedźmin doczeka się nowych komiksów.

Witchercon, pierwszy konwent poświęcony uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego został podzielony na dwie części. Druga miała miejsce o godzinie 3:00 w nocy, lecz chętni mogą zapoznać się z zapisem.

Chociaż w dużej mierze była to powtórka wieczornego streamu nie zabrakło kilku nowości. Do takich należy zaliczyć panel poświęcony komiksom z serii Wiedźmin. W trakcie jego trwania ujawniono, że obecna już na rynku seria Zatarte wspomnienia otrzyma zbiorcze wydanie w miękkiej oprawie 28 lipca oraz w twardej w grudniu 2021 r.

Ponadto na przyszły rok przygotowywane są adaptacje opowiadań Andrzeja Sapkowskiego i jako pierwsze zadebiutuje Ziarno prawdy, które będzie dostępne 27 kwietnia 2022 r. w sklepach z komiksami i 10 maja w księgarniach.

"Wiedźmin" otrzyma nowe komiksy i zostanie roninem

Oprócz tego trwają pracę nad zupełnie nowym komiksem The Witcher: Ronin, który jest inspirowany starożytną Japonią, gdzie Geralt został tytułowym wiedźminem-roninem. Wkrótce ma się rozpocząć kampania na Kickstarterze, a póki co otrzymaliśmy zwiastun wprowadzający.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu