Wiadomo co dalej z produkcjami „Kung Fu” i „Stargirl”

Stacja The CW lubi zaskakiwać. Właśnie ogłosiła, jak potoczą się dalsze losy jej dwóch seriali – jednego nowego, drugiego superbohaterskiego, którego pierwszy sezon mieliśmy już okazję obejrzeć. Co zadecydowały osoby u władzy?

Pierwszym z tytułów, o których dalszym losie zadecydowano, jest serial Kung Fu. To świeżynka w ramówce stacji, wyświetlono kilka jej odcinków. Została jednak na tyle dobrze przyjęta, że podjęto decyzję o wyprodukowaniu drugiego sezonu.

Dugi obraz to superbohaterska produkcja Stargirl, która również została dobrze przyjęta. Na decyzję o jej losie czekaliśmy jednak dłużej niż w przypadku Kung Fu. Ale udało się – Stargirl powróci z kolejną, trzecią, odsłoną.

Jak mówi Mark Pedowitz, CEO stacji The CW:

Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy nadal dzielić się historiami Nicky Shen i Courtney Whitmore, dwóch silnych, potężnych młodych kobiet znajdujących się w centrum nowego pokolenia hitów The CW.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu