Nowy serial Stephena Amella „Heels” z trailerem

Stephen Amell kilka dobrych lat grał w serialu stacji The CW – Arrow. Historia dobiegła jednak końca, niekoniecznie w zadowalający sposób, a aktor pożegnał się z rolą Olivera. Co oznacza tylko jedno – nowe wyzwania. Właśnie pojawiała się zapowiedź serialu, w którym wystąpi Amell.

Tym razem nie będzie grał superbohatera, ale potyczki z przeciwnikami na pewno są w menu produkcji. Poza Stephenem Amellem w serialu jedną z głównych ról zagra znany z Wikingów Alexander Ludwig. Premiera obrazu Starz pod tytułem Heels została ustalona na 15 sierpnia tego roku. Poniżej przedstawiamy zwiastun tytułu.

O kim opowiada serial? O dwóch braciach (w ich rolach Amell i Ludwig), którzy próbują znaleźć swoją drogę w wrestlingowym świecie. Stephen zagra Jacka Spade’a, natomiast Alexander wcieli się w Ace. To dramat, więc można się spodziewać wielu zawirowań, nie tylko na ringu, ale i rodzinnych.

W serialu poza Amellem i Ludwigiem występują: Alison Luff, Mary McCormack, Kelli Berglund, Allen Maldonado, James Harrison oraz Chris Bauer.

GrafikaStarz
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu