„Venom 2: Carnage” – klip ukazujący przemianę

Do premiery drugiej części filmu Venom został zaledwie tydzień, a w sieci pojawił się klip ukazujący przemianę Cletusa Kasady’ego w tytułowego Carnage’a.

Dodatkowo opublikowano również wideo zza kulis, w którym Andy Serkis opowiada o wyjątkowej przyjaźni między Eddie’m i Venomem, którzy mają siebie dość przez wzgląd na różne intencje.

W nowej części Venoma powróci Tom Hardy w głównej roli, a dołączą do niego Woody Harrelson jako maniakalny seryjny morderca Cletus Kasady/Carnage, Naomie Harries jako Frances Barrison/Shriek i Stepehn Graham jako detektyw Mulligan. Reżyserią filmu zajął się Andy Serkis, którego możecie kojarzyć z roli Golluma we Władcy Pierścieni.

Venom 2 pojawi się w kinach w pierwszym tygodniu października.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu