Ultimate Games S.A. rusza z wyprzedażą gier i wydaje 4 nowe tytuły

0
Na platformie Steam ruszyła wyprzedaż gier wydanych przez Ultimate Games S.A. Od 30 sierpnia do 12 września br. poszczególne tytuły polskiego wydawcy będą tańsze o 55-90 proc. Jednocześnie Ultimate Games S.A. wydaje na PC 4 nowe gry: Ultimate Fishing Simulator VR, Unlucky Seven, Down to Hell oraz Catch a Duck.

Od 30 sierpnia 2019 r. gry wydane przez Ultimate Games S.A. są objęte dużymi obniżkami cen. Promocyjna oferta wydawcy będzie dodatkowo widoczna 31 sierpnia na głównej stronie platformy Steam w ramach akcji Publisher Sale. Obniżone o 55-90 proc. ceny będą obowiązywać do 12 września 2019 r.

Na platformie Steam oferta Ultimate Games S.A. to w sumie ponad 30 różnych tytułów. Lista obejmuje m.in. symulatory (np. Ultimate Fishing Simulator, Farm Expert 2017 i Godly Corp), thriller psychologiczny The Works of Mercy, mroczne przygodówki Bad Dream: Coma i Bad Dream: Fever, kreskówkową platformówkę Escape Doodland, dynamiczną bijatykę Slice, Dice & Rice, taktyczną grę fantasy Prodigy Tactics oraz nawiązujące do klasycznych gier The Way.

Na 30 sierpnia br. ustalono również premiery 4 nowych tytułów, których wydawcą jest Ultimate Games S.A.

Ultimate Fishing Simulator VR

Nowa produkcja studia Bit Golem oferuje taką samą zawartość jak Ultimate Fishing Simulator, który jest najlepiej ocenianą grą wędkarską w historii platformy Steam. Edycja VR jest kompatybilna z wszystkimi najpopularniejszymi systemami wirtualnej rzeczywistości. Przez pierwsze kilka tygodni gra będzie dostępna w formule wczesnego dostępu (Early Access). Osoby już posiadające „zwykłą” wersję mogą natomiast dokupić po odpowiednio niższej cenie dodatek rozszerzający grę o obsługę VR.

Unlucky Seven

Ekipa Puzzling Dream, która wcześniej wydała bardzo dobrze przyjęte The Way, proponuje nieszablonową i wymykającą się branżowym schematom przygodę. W Unlucky Seven nie brakuje intrygującej fabuły, antropomorficznych postaci, wątków science fiction i motywów kanibalistycznych. Twórcy tej przygodówki zadbali o stylową grafikę łączącą w sobie 3D i pixel art, a ścieżkę dźwiękową skomponował Fox Amoore. Przez pierwsze tygodnie gra będzie dostępna w programie Early Access.

Down to Hell

Heavymetalowy slasher stworzony przez Red Dev Studio opuszcza fazę Early Access. Główne cechy tego tytułu to dynamiczny system walki, mroczna stylistyka oraz heavymetalowa oprawa muzyczna (m.in. utwory polskich zespołów Decapitated oraz Koronal). Down to Hell to w sumie dwa rozdziały, w których na graczy czeka – poza mniejszymi kreaturami – także po kilku bossów (np. demoniczny robal Crimson i diabelna panna Solitude).

Catch a Duck

Ta kreskówkowa zręcznościówka z elementami planowania to nowa gra studia All Those Moments, twórców przygodówki Earthworms i platformówki Bouncy Bob. Catch a Duck wyróżnia się m.in. ręcznie rysowaną grafiką, a twórcy przygotowali 25 poziomów, na których gracz wciela się w lisa polującego na kaczki. Pomyślne łowy wymagają uniknięcia różnych niebezpieczeństw i przechytrzenia m.in. myśliwych, wilków oraz niedźwiedzi.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.