Trailer produkcji Disneya – „Magic Camp”

Pozostańmy na chwilę w disneyowskich klimatach. Wytwórnia ma bowiem kilka planów na najbliższą przyszłość, jeśli chodzi o jej platformę Disney+. Jednym z nich jest produkcja Magic Camp. Pokazano jej zwiastun. Co o nim sądzicie?

Film ma mieć premierę na Disney+ już w tym tygodniu, 14 sierpnia. Nam niestety przyjdzie jeszcze poczekać, jeśli chodzi o jego obejrzenie. Możemy jednak rzucić okiem na trailer obrazu, w którym występuje Adam Devine.

Skoro ten aktor gra w nim główną rolę, wiadomo, że można się spodziewać komedii. Adam wciela się w postać magika. Andy Tuckerman, bo tak zwie się protagonista filmu, to bankier, jednak jego pasją są sztuczki magiczne. Za młodu wyjeżdżał na magiczny obóz, teraz, już jako dorosły mężczyzna, powraca w to miejsce, by odnaleźć miłość do pasji i wygrać zawody.

W filmie występują: Adam Devine, Gillian Jacobs, Jeffrey Tambor, Nathaniel McIntyre, Cole Sand, Josie Totah i Aldis Hodge. Reżyserem obrazu jest Mark Waters, scenarzystami zaś Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster, Matt Spicer, Max Winkler, Dan Gregor oraz Doug Mand.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu