Trailer obrazu „Little Fires Everywhere”

0
Celeste Ng napisała książkę pod tytułem Little Fires Everywhere, książka została wydana również i u nas, jej polski tytuł brzmi Małe ogniska.  Powieść odniosła spory sukces, co sprawiło, że zainteresowało się nią Hulu. Postanowiono stworzyć ekranizację pozycji. Właśnie pojawił się trailer seriali Little Fires Everywhere.

Główne role w obrazie zagrają Reese Witherspoon (Elena Richardson) i Kerry Washington (Mia Warren). Serial pojawi się na Hulu już 18 marca.

Opis książki Papierowego Księżyca:

W Shaker Heights, spokojnym, postępowym miasteczku na obrzeżach Cleveland, wszystko zostało zaplanowane – począwszy od rozkładu krętych dróg, przez kolory domów, na pełnych sukcesów życiach jego mieszkańców kończąc. A nikt nie uosabia lepiej ducha tego miejsca niż Elena Richardson, która kieruje się zasadą, że najważniejsze jest trzymanie się zasad. Na scenę wkracza Mia Warren – enigmatyczna artystka i samotna matka – która wchodzi w ten zamknięty, idylliczny świat wraz ze swoją nastoletnią córką Pearl i wynajmuje od Richardsonów dom. Wkrótce Mia i Pearl staną się kimś więcej niż tylko najemcami: ta para przyciąga do siebie całą czwórkę dzieci Richardsonów. Lecz Mia ma za sobą tajemniczą przeszłość, zaś w duszy pogardę dla zastanego stanu rzeczy, która grozi wywróceniem tej starannie ułożonej społeczności do góry nogami. Gdy starzy przyjaciele Richardsonów chcą zaadoptować dziecko o chińskich korzeniach, wybucha wojna o prawa do opieki, która dzieli całe miasteczko i stawia Mię i Elenę po dwóch różnych stronach barykady. Nieufna wobec Mii i jej motywów, Elena jest zdeterminowana, by odkryć sekrety z jej przeszłości. Lecz za swoją obsesję przyjdzie jej zapłacić nieoczekiwaną i druzgocącą cenę.

https://youtu.be/JWGkX8ClhBI