Tom Hopper pomiesza szyki Ryanowi Reynoldsowi?

0
Ostatnio dość dużo mówi się o najnowyszm serialu Netflixa – The Umbrella Academy. Sporo osób uważa, że to dość dobra produkcja, wolno się rozkręcająca, ale z ciekawymi bohaterami i dość szalonymi rozwiązaniami.

Jednym z aktorów występujących w obrazie jest Tom Hopper, który gra w nim Luthera Hargreevesa, wcześniej Anglik pojawił się chociażby w Piratach czy Przygodach Merlina. Grał pirata, rycerza, wikinga, a teraz zmierzy się z kolejną rolą.

Pamiętacie film z 2017 roku pod tytułem Bodyguard Zawodowiec? Główne role zagrali w nim Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson, a sam obraz zdobył sobie sporą przychylność widzów. Tak dużą, że twórcy zdecydowali się na stworzenie kontynuacji obrazu.

Tom Hopper pomiesza szyki Ryanowi Reynoldsowi?
Zdjęcie z serialu „Przygody Merlina”

A filmie znowu zobaczymy Ryana Reynoldsa, Samuela L. Jacksona, Salmę Hayek, a nowym nabytkiem obok Morgana Freemana, Antonio Banderasa oraz Franka Grillo będzie właśnie Hopper. Tom wcieli się w postać Magnussona – kolejnego bodyguarda. Czy pomoże trójce bohaterów w walce z kolejnym antagonistom, który zagraża mieszkańcom Europy? To się okaże.


Źródło: deadline.com
Grafika: Starz