Tom Hiddleston w nowym serialu Netflixa

0
Tom Hiddleston - White Stork Netflix
Tom Hiddleston - White Stork Netflix
Popularny aktor, zdobywca Złotego Globu i odtwórca roli Lokiego w MCU, Tom Hiddleston, ma wystąpić w nowym serialu Netflixa.

Ma to być thriller polityczny, zatytułowany White Stork, a aktor wcieli się w głównego bohatera – brytyjskiego polityka, Jamesa Coopera.

Fabuła ma śledzić losy tej właśnie postaci, która zostaje wybrana do startu w wyborach i walczyć będzie o fotel w parlamencie. Jednakże cała kariera Coopera oraz jego życie prywatne znajdują się w niebezpieczeństwie, gdy wysłana do lustracji kandydata Asher Millan szybko odkrywa głęboko zakopane sekrety z przeszłości Jamesa, które mogą być dla niego katastrofalne w skutkach. Te właśnie tajemnice zagrożą wszystkiemu – karierze, małżeństwu, a także innym, potężnym ludziom, wspierającym kampanię Coopera.

Netflix zamówił już pierwszy sezon i ma on liczyć dziesięć odcinków. Scenarzystą, twórcą i producentem wykonawczym został Christopher Dunlop, a reżyserią zajmie się Kristoffer Nyholm. Produkcja trafiła pod skrzydła Eleven – firmy, która tworzyła popularną serię Sex Education.