„The Medium” – wydanie na PlayStation 5 na ostatniej prostej. Oto finalny zwiastun

Już za kilka dni The Medium trafi na PlayStation 5. Z tej okazji Bloober Team opublikował zwiastun, który ujawnia więcej na temat historii w grze i przedstawia tajemniczego potwora – Ogara.

The Medium to horror psychologiczny z widokiem z perspektywy trzeciej osoby i opatentowanym systemem rozgrywki w podwójnej rzeczywistości. Gracz wciela się w rolę Marianny, medium obdarzonego różnymi zdolnościami psychicznymi i odkrywa na przemian lub jednocześnie świat rzeczywisty i duchowy, aby dojść do sedna mrocznej tajemnicy, zamaskowaną przez niepokojące sekrety, złowrogie duchy i przebiegłe łamigłówki, które może rozwiązać tylko medium.

Po udanych premierach cyfrowych na platformach PC i Xbox Series X|S 28 stycznia, Bloober Team z radością wydaje teraz The Medium na PS5, w wersji w pełni wykorzystującej konsolę zarówno pod względem mocy sprzętu, jak i kontrolera DualSense, dając graczom możliwość zwiedzania dwóch światów naraz.

Wersje pudełkowe gry na PC, Xbox Series X|S, i PS5 będą dostępne w sprzedaży już 3 września w Edycji Standardowej oraz The Medium: Two Worlds Special Edition, wydaniu zawierającym ekskluzywny steelbook, ścieżkę dźwiękową z gry oraz artbook.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu