„The Flash” – zwiastun widowiska DC Comics na skalę Infinity War

Podróże w czasie, nowi starzy znajomi i mnóstwo wybuchów. The Flash nabiera prędkości na najnowszym zwiastunie, prezentując czego możemy spodziewać się w nowej produkcji DC Universe.

Jak to zwykle w przypadku zwiastunów filmów super bohaterskich bywa, tak i tutaj zdradzono zaskakująco dużo. Naszego odzianego w czerwień użytkownika „Speed Force” czekają podróże w czasie i przestrzeni oraz mnóstwo akcji na skalę porównywalną do największych produkcji Marvela. Na zwiastunie możemy zobaczyć, że Ezra Miller, ponownie wcielający się w Barry’ego Allena, spotka inną wersję samego siebie i razem będą próbowali naprawić chaos wywołany różnymi zmianami w linii czasu.

Na swojej drodze spotkają Bruce’a Wayne’a z „właściwego czasu”, którego zagra Ben Affleck, jak i powracającego do kultowej roli Michael’a Keaton’a. Na ekranach ponownie zagości również Michael Shannon jako generał Zod. Poza znanymi już postaciami, w filmie zobaczymy również Kiersey Clemons jako Iris West, Maribel Verdú jako Nora Allen, Sasha Calle jako Supergirl oraz Ron Livingston jako Henry Allen. Za reżyserię odpowiada Andy Muschietti, autor uznanego To. 

Premiera filmu zapowiedziana jest na 16 czerwca.

Bartłomiej Szary
Bartłomiej Szary
Gdyby nie został informatykiem, najprawdopodobniej zmieniłby imię na Ben i wyjechał na pustynną planetę. Chętnie chłonie wszystko co gwiezdnowojenne i marvelowe. Kolekcjoner gier (planszowych i wideo) oraz zestawów Lego z logiem Star Wars. Prywatnie, adopcyjny ojciec dwójki kociaków.

Popularne w tym tygodniu