„The Flash” zmienia swoją obsadę

The Flash traci dwóch oryginalnych członków obsady. Jak donosi Deadline – zarówno Tom Cavanagh i Carlos Valdes opuszczają serię po zakończeniu jej siódmego sezonu.

Według raportu, Valdes, który gra Cisco Romana, zakończy swoją pracę w serialu w trakcie siódmego sezonu dramatu o superbohaterach. Cavanagh, który wcielał się w rolę Eobarda Thawne’a/Reverse-Flasha i Harrisona Wellsa, pierwotnie miał zakończyć swoją przygodę z serialem w szóstym sezonie. Ogłosił to w lutym 2020 roku na swoim profilu na Instagramie, jednak później z powodu pandemii produkcja serialu musiała zostać wstrzymana, a co za tym idzie, sezon szósty musiał być skrócony. W rezultacie Cavanagh ostatni raz pojawił się w głównej obsadzie w odcinku trzecim sezonu siódmego. Producenci The Flash zapewnili jednak, że jeszcze w tym sezonie wróci gościnnie.

„Tom i Carlos byli integralną częścią naszego serialu przez siedem sezonów i będzie nam ich bardzo brakowało”, powiedział producent wykonawczy/showrunner „The Flash” Eric Wallace w oświadczeniu dla Deadline. „Obaj są niesamowitymi talentami, którzy stworzyli ukochane postacie, które fani i widzowie na całym świecie pokochali. Dlatego z radością trzymamy otwarte drzwi dla ich występów.”

The Flash to amerykański serial  gatunku science fiction, którego twórcami są Greg Berlanti, Andrew Kreisberg oraz Geoff Johns. Serial jest spin-offem serialu Arrow, którego twórcami również są Berlanti i Kreisberg. Serial jest emitowany od 7 października 2014 roku przez The CW.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu