„The First Lady” – Viola Davis i Gillian Anderson w zwiastunie serialu

Showtime opublikował pełny zwiastun nadchodzącego serialu The First Lady, w którym wystąpią Viola Davis, Gillian Anderson i Michelle Pfeiffer.

Produkcja opisywana jest jako „amerykańska wersja The Crown”. Serial ma rzucić światło na historie byłych Pierwszych Dam – Eleanor Roosevelt, Betty Ford i Michelle Obamy. Jak czytamy w opisie, seria jest rewelacyjnym przeformułowaniem amerykańskiego przywództwa, pokazanym oczami kobiet w sercu Białego Domu. We wschodnim skrzydle parlamentu wiele historycznych i zmieniających świat decyzji podjętych przez amerykańskie, charyzmatyczne Pierwsze Damy, zostało ukrytych.

Serial odsłoni kurtynę i pokaże zarówno osobiste, jak i polityczne życie trójki wyjątkowych, enigmatycznych kobiet oraz ich rodzin, śledząc ich podróż do Waszyngtonu, zagłębiając się w przeszłość, a także śledząc ich losy poza murami Białego Domu. (…)

Premierę The First Lady zaplanowano na 17 kwietnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu