The CW zabiera się za „Atomówki”

Cukier! Słodkości! I różne śliczności! – oto składniki wykorzystane przez twórców jednej z kultowych bajek wyświetlanych na Cartoon Network. O jakiej produkcji mowa? O Atomówkach – serialu animowanym opowiadającym o przygodach trzech dziewczynek obdarzonych mocami.

Zza oceanu dochodzą wieści, że Bójka, Bajka i Brawurka powrócą. Opowieścią o ich perypetiach interesuje się bowiem stacja The CW – ta od Arrowa, Supergirl czy Flasha. Podobno ma ona dość konkretne plany dotyczące trójki bohaterek.

Jak niesie wieść, The CW chce stworzyć serial opowiadający o Atomówkach. Nie ma to jednak być historia o dzieciakach, w serialu Bójka, Bajka i Brawurka mają mieć po dwadzieścia lat. I nie działają już razem jako Atomówki. Nadchodzi jednak pewne zagrożenie, które może spowodować, iż dziewczyny znowu zaczną ze sobą współpracować.

Źródłovariety.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu