„Niesamowity świat Gumballa” powróci z nowym filmem i serialem

Jedna z popularnych współcześnie kreskówek Cartoon Network – Niesamowity świat Gumballa – powróci z nowym filmem oraz serialem.

Obie produkcje nie mają jeszcze oficjalnych tytułów, jednak pojawią się zarówno na HBO Max, jak i na Cartoon Network. Film skupi się na największym fanie Gumballa, który znajduje brakujący odcinek serii i przypadkowo otwiera portal łączący jego świat, ze światem swojej ulubionej postaci. Bohater połączy siły z Gumballem, Darwinem, Anais, Richardem oraz Nicole, by uratować Elmore przed niebezpieczeństwem.

Przypomnijmy, że oryginalna seria zadebiutowała na Cartoon Network w 2011 roku i była emitowana przez osiem lat – powstało 240 odcinków.

Niesamowity świat Gumballa w formie filmu zostanie wyreżyserowany przez Bena Bocqueleta, a scenariusz do niego napisze Shane Mack.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

2 komentarzy

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu