„The Atlas Six” Olivie Blake – zapowiedź książki

Ta okładka przyciąga wzrok, prawda? A jak wypadnie treść książki? Okaże się 12 października. Wtedy swoją premierę będzie miała pozycja The Atlas Six.

tha atlas sixTowarzystwo Aleksandryjskie – najlepsze na świecie tajne stowarzyszenie speców od magii i opiekunów utraconej wiedzy największych cywilizacji starożytności – jest gotowe na przyjęcie nowych członków. Ci, którzy wstąpią w jego szeregi, zapewnią sobie życie w bogactwie, władzy i prestiżu wykraczającym poza ich najśmielsze marzenia. Co dekadę sześciu najbardziej utalentowanych magów na świecie walczy o miejsce w organizacji.

Libby Rhodes i Nicolás de Varona to pierwsza dwójka z obecnych kandydatów. Nierozłączni wrogowie, kosmolodzy, którzy są w stanie kontrolować materię swoimi umysłami. Reina Mori to przyrodniczka, która potrafi mówić językiem samego życia. Parisa Kamali, której zdolności uwodzenia nie mają sobie równych, umie czytać w myślach. Syn kryminalisty, Tristan Caine, potrafi poznać tajemnice wszechświata. A Callum Nova to szalenie bogaty, ładny chłopak, który, jeśli tylko zechce, może doprowadzić do końca świata…

Więcej informacji TUTAJ.


Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu