„The Ark” otrzyma drugi sezon

The Arc to jedna z najgłośniejszych premier w tym roku, proponowanych przez kanał SCI FI.

Serial od ponad roku nosi miano najbardziej oczekiwanej produkcji, co dodatkowo podkreśla prestiż scenarzystów zaangażowanych w całe przedsięwzięcie. Dean Devlin i Jonathan Glassner, którzy stworzyli takie hity jak Dzień Niepodległości, Godzilla, Gwiezdne Wrota – zarówno film, jak i serial, są producentami wykonawczymi i wspólnie odpowiadają za scenariusz do The Arc.

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości odległej o 100 lat, na pokładzie Ark One – kosmicznego statku, który niesie ze sobą ostatnią nadzieję ludzkości na przetrwanie. Kiedy statek ponosi ciężkie straty, pozostali pasażerowie muszą połączyć siły i wspólnie wykonać misję znalezienia nowego domu na odległej o ponad rok planecie.

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani powrotem w kosmos z załogą Arki. SCIFI nadal jest niesamowitym partnerem i domem dla tego serialu

– powiedzieli producenci wykonawczy i współscenarzyści serialu Dean Devlin i Jonathan Glassner.

Sukces The Ark to kolejny przykład realizacji obietnicy zapewnienia szerokiego spektrum wysokiej jakości programów w naszym portfolio linearnym, kablowym i streamingowym” – powiedziała Lisa Katz, President, Scripted Programming, NBCUniversal Television and Streaming. „Wyprawa w kosmos z Deanem i Jonathanem była podróżą naprawdę wartą podjęcia i jesteśmy ogromnie podekscytowani tym, jak ta pozaziemska przygoda będzie kontynuowana w drugim sezonie.

https://www.youtube.com/watch?v=YKtH0mVhwSg&embeds_euri=https%3A%2F%2Fwww.space.com%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu