Teaser trailer filmu „Spider-Man: No Way Home”

Nareszcie jest! Na zwiastun tego filmu bazującego na komiksach Marvela czekało się z zapartym tchem. A wszystko przez wiadomości, które co i rusz się pojawiały. Chodzi oczywiście o obsadę produkcji.

Wspominano bowiem, że w filmie pojawi się więcej Spider-Manów niż jeden. I to nie byle jakich – w Peterów Parkerów znowu wcielą się aktorzy, którzy już pojawili się w tej roli, czyli Tobey Maguire i Andrew Garfield.

I nie tylko oni. Plotki głosiły, że wielce prawdopodobny okaże się powrót Dafoe i Coxa jako Goblina i Daredevila. Czy rzeczywiście panowie pojawią się na wielkim ekranie? Wprawdzie pierwszy trailer pokazuje jedynie, że do miasta zwita Doctor Octopus, ale wiadomo, że na pewno nie tylko on pokrzyżuje szyki bohaterowi.

Premiera obrazu Spider-Man: No Way Home 17 grudnia tego roku. I trzeba przyznać, że jest na co czekać. Spider i Doktor Strange połączą siły. A po zakończeniu wcześniejszego filmu o przygodach Człowieka Pająka wiele się zmieniło – ujawniono w końcu jego tożsamość.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu