Teaser produkcji „Monster Hunter”

Milla Jovovich znowu będzie miała ręce pełne roboty. Znana z serii filmów będących ekranizacją gier Resident Evil aktorka i modelka powróci na dużym ekranie w kolejnej adaptacji gier, tym razem jednak chodzi o dzieło firmy Capcom.

Pojawił się teaser produkcji, za którą odpowiada Paul W.S. Anderson – to on zajął się reżyserią projektu. Wiadomo dzięki niemu, że film Monster Hunter będzie miał swoją premierę w grudniu tego roku. Tym razem Milla zmierzy się z wielkimi potworami.

Aktorka zagra Artemis – członkinię zespołu wojskowego, która zostaje przeniesiona do innej lokacji. Takiej, w której pojawiły się wielkie potwory. Artemis i jej koleżanki i koledzy z grupy muszą zrobić wszystko, by nie dopuścić do opanowania świata przez bestie z piekła rodem.

W filmie obok Milli zobaczymy Tony’ego Jaa, Rona Perlmana, T.I. Harrisa, Diego Bonetę, Meagan Good i Josha Helmana.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu