Teaser produkcji „Kopciuszek”

O tym, że powstanie nowy film bazujący na baśni o Kopciuszku, mówi się nie od dziś. Wiadomo już nawet, kto zagra w nim główne role. Teraz Amazon zaserwował teaser promujący produkcję oraz podał datę jej premiery.

Kopciuszka i jego historii nie trzeba chyba nikomu przybliżać. Przez lata powstało wiele wariacji, filmowych, serialowych, książkowych, komiksowych, growych, na temat opowieści o tej bohaterce. Teraz będziemy mogli zobaczyć kolejną z nich.

Już 3 września na Amazon Prime Video pojawi się wspomniana nowa wersja Kopciuszka. W tytułową rolę wcieli się znana piosenkarka – Camila Cabello. W obrazie wystąpią również: Idina Menzel, Billy Porter, Minnie Driver, Nicholas Galitzine, James Corden, Pierce Brosnan. Obsada jest więc zacna.

Film to musical, więc usłyszymy kilka piosenek.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu