„Szpital New Amsterdam” – nadchodzi finałowy 5. sezon serialu

Już w listopadzie polscy widzowie zobaczą 5. sezon kultowego serialu Szpital New Amsterdam. Ta odsłona będzie zarazem ostatnią częścią przygód lekarzy, których pokochały miliony telewidzów. O tym, jak zakończą się losy Maxa Goodwina i jego medycznej ekipy, będzie można przekonać się już od 16 listopada o 22:00, wyłącznie na kanale FOX.

Widzowie towarzyszą lekarzom ze Szpitala New Amsterdam już od 4 lat. W tym czasie wraz z medykami z serialowego szpitala – inspirowanego pierwszą publiczną placówką medyczną w Stanach Zjednoczonych, czyli Belluevue Hospital, wspólnie przeżywali chwile radości, wzruszenia i smutku. Razem walczyli z chorobą Maxa, obserwowali relacje pomiędzy bohaterami, przeszli też przez pandemię koronawirusa. Jednak każda historia ma swój koniec i po czterech sezonach nadszedł czas, by zamknąć losy bohaterów.
Serial, który pokochały miliony
Szpital New Amsterdam od samego początku skradł serca telewidzów. Odcinek pilotażowy w samych tylko Stanach Zjednoczonych obejrzały miliony osób. Jego popularność nie osłabła, przeciwnie – pozwoliła serialowi dotrzeć do innych zakątków świata i sprawiła, że doczekał się aż pięciu sezonów. To, co spowodowało, że widzowie pokochali serial, to naturalność bohaterów i ukazanie lekarzy nie tylko jako osoby wykonujące swój zawód, ale przede wszystkim jako zwykłych ludzi z problemami dnia codziennego.
[UWAGA SPOILER] Widzowie będą również świadkami zakończenia historii dra Iggy’ego Frome’a, borykającego się z małżeńskimi problemami, oraz dr Lauren Bloom, która usiłuje zbudować relacje z dawno niewidzianą siostrą. Z kolei dr Floyd Reynolds ponownie będzie poszukiwał kontaktu z rodziną, a dr Elizabeth Wilder postara się zacieśnić więzi z zespołem.
Rozstanie z bohaterami po czterech sezonach i 76 wspólnie przeżytych odcinkach z pewnością okaże się wzruszające. Warto więc przygotować się na niezwykłe emocje, które towarzyszyć będą pożegnaniu z serialem.
Każda historia ma swój koniec. Jak zakończą się te, w których główną rolę odgrywają ulubieni lekarze? Ostatni sezon serialu Szpital New Amsterdam już od 16 listopada o 22:00, wyłącznie na kanale FOX.
ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu