Nadchodzi 19. sezon serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”

Grey’s Anatomy: Chirurdzy od niemal 18 lat nie tylko leczą pacjentów na ekranie, ale też wzruszają i bawią. Przez ten czas można było obserwować naprawdę niemały wycinek z życia Meredith Grey. Ostatnio jednak postać grana przez Ellen Pompeo powoli wycofuje się z życia szpitala z Grey Sloan, a pierwsze skrzypce zaczęli odgrywać inni bohaterowie. Czy 19. sezon przyniesie zmiany w głównej obsadzie? Odpowiedź już niebawem.

Czego jeszcze można spodziewać się w nowym sezonie?

Serial ma w Polsce spore grono fanów, którzy wyczekują nowego sezonu. Pierwsze spotkania z bohaterami nowej serii przyniosą trudne medyczne przypadki – lekarzom z Grey Sloan przyjdzie pomóc m.in. ofiarom tornada. Po półrocznej przerwie szpital wznowi także przyjmowanie rezydentów, więc serialowa placówka wzbogaci się o nowe twarze początkujących medyków. Nie zabraknie również dobrze znanych widzom bohaterów, jak Jo (Camilla Luddington), Levi (Jake Borelli) czy Link (Chris Carmack).

Pierwszy odcinek 19. sezonu Grey’s Anantomy: Chirurdzy już 8 marca o godzinie 22:00, wyłącznie na kanale FOX.
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu