„Westworld” anulowane!

Niemiłą niespodziankę otrzymali wszyscy fani serialu HBO Westworld.

Wczoraj ogłoszono, że ta słynna produkcja science-fiction zostaje anulowana po czterech sezonach. We wspólnym oświadczeniu HBO i twórców czytamy:

W ciągu ostatnich czterech sezonów, Lisa i Jonah zabrali widzów w niesamowitą odyseję, z każdym krokiem podnosząc poprzeczkę. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni, oraz niezwykle utalentowanej obsadzie, producentom i ekipie (…)

Stworzenie Westworld było jednym z najważniejszych momentów w naszych karierach. (…) Mieliśmy zaszczyt opowiedzieć te historie o przyszłości świadomości – zarówno ludzkiej, jak i tej poza nią – w krótkim momencie przed tym, jak nasi zwierzchnicy AI zabronili nam tego.

Warto przypomnieć, że Westworld zgarnęło aż 54 nominacje do Emmy od swojego debiutu w 2016 roku. Czwarty sezon, który miał swoją premierę w czerwcu, opisany został jako mroczna odyseja o losie odczuwającego życia na Ziemi.

Zaledwie kilka dni wcześniej, współtwórca Westworld, w jednym z wywiadów, wspomniał, że ma nadzieję na stworzenie piątego sezonu.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu