Świąteczne premiery i pokazy przedpremierowe w Multikinie!

Już 22 grudnia na wielkim ekranie będzie można oglądać Matrix Zmartwychwstania, a 25 grudnia premierę ma familijna animacja W 80 dni dookoła świata. Ponadto od 25 grudnia br. do 2 stycznia 2022r. w Multikinie przedpremierowo będzie można zobaczyć animację Sing 2.

22 grudnia na wielkim ekranie Multikina pojawi się Matrix Zmartwychwstania – długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. Lana Wachowski, wizjonerka i prekursorska twórczyni, przedstawia Matrix Zmartwychwstania. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. W filmie grają również Yahya Abdul-Mateen II (seria Aquaman), Jessica Henwick (serial Iron Fist, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy), Jonathan Groff (Hamilton, serial Mindhunter), Neil Patrick Harris (Zaginiona dziewczyna), Priyanka Chopra Jonas (serial Quantico), Christina Ricci (seriale Ucieczka z domu obłąkanych, The Lizzie Borden Chronicles), Telma Hopkins (serial Już nie żyjesz), Eréndira Ibarra (seriale Sense8, Nieposkromiona), Toby Onwumere (serial Imperium), Max Riemelt (Sense8), Brian J. Smith (seriale Sense8, Treadstone) i Jada Pinkett Smith (Świat w ogniu, serial Gotham). Lana Wachowski wyreżyserowała film na podstawie scenariusza, który napisała z Davidem Mitchellem i Aleksandrem Hemonem, posiłkując się postaciami stworzonymi przez brand The Wachowskis.

matrix 4

Multikino ma również kilka propozycji dla najmłodszych kinomanów. Premierowo będą mogli zobaczyć animację W 80 dni dookoła świata, w której obieżyświat i żaba podejmują szalone wyzwanie objechania świata w 80 dni w czasach, gdy o samolotach nikt jeszcze nawet nie śnił. Widzowie mogą się również wybrać na animację Misiek: ekipa na wakacjach. Wspaniałym filmem dla całych rodzin jest także Clifford. Wielki czerwony pies.

Od 25 grudnia br. do 2 stycznia 2022 roku Multikino zaprasza na przedpremierowe pokazy przebojowej, animowanej komedii Sing 2, która powraca z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami. Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl. 24 grudnia br. kina sieci Multikino będą nieczynne. 25 grudnia br. kina będą otwarte od 14.00 do 22.00, a 26 grudnia br. działają normalnie.

Bilety w najkorzystniejszej cenie na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu